Siūlomos paslaugos

Kondicionavimo sistemos:

 • VRF tipo sistemos
 • Split tipo sistemos


Vėdinimo sistemos:

 • Centralizuoto vėdinimo įrenginiai ir sistemos
 • Mini rekuperatoriai


Šildymo sistemos:
 • Šilumos siurbliai (gruntas-vanduo/oras-vanduo/oras-oras)
 • Dujiniai katilai
 • hibridiniai katilai oras-vanduo-dujos
 • Grindų šildymo sistemos, bei jų automatika
Projektavimas:

 • Šildymo
 • Vėdinimo
 • Kondicionavimo
 • Vandentiekio/Nuotekų

Kondicionieriai – ne privalumas, o būtinybė!

Pastaraisiais metais, kai vasaros sezonai jau tikrai nenuspėjamai karšti, kondicionieriai tapo nebe privalumu, bet būtinybe. Jie gerina gyvenimo kokybę tiek butuose ar nuosavuose namuose, tiek ir biuruose bei paslaugų sektoriaus patalpose. Taip pat klientams stengiamės priminti, kad kondicionieriai yra puikus pagalbininkas ne tik kaitriomis vasaros dienomis, bet ir laikinais vėsesniais periodais ar kuomet dar neprasidėjęs šildymo sezonas. Kokybiški oro kondicionieriai ne tik vėsina, bet ir šildo patalpas.

Kondicionierius įrenginėjame įvairios paskirties ir dydžio patalpose. Jie puikiausiai veikia naujuose ir senuose statiniuose. Prieš statant kondicionierių, svarbiausia yra numatyti keliose patalpose turi būti vėsinamas/ šildomas oras, kur kabinsite išorinę dalį, iš kurios kapsės vanduo (daugiabučiuose pastatuose reikia derinti su namo kaimynais dėl pastato stilistikos ir dėl techninių detalių). Taip pat iš anksto nusimatyti, kur viduje bus kabinamas pats kondicionierius, kuris turės išvedimą į išorinę dalį.

Minimi klausimai yra tik siauros gairės, visa kita bus aptariama su vadybininku bei darbų vadovu, derinant detalųjį užsakymą ir taip užtikrinant, kad įranga sklandžiai veiks, o kliento poreikiai bus maksimaliai patenkinti. 

Turime platų įrangos asortimentą, todėl galime pasiūlyti ir labai ekonomiškus variantus, ir stilingus, derinamus prie interjero detalių, kondicionierius. 

Kviečiame pasižvalgyti mūsų elektroninėje parduotuvėje!

Šilumos siurbliai – ekologinis tvarumas ir išmanūs sprendimai viename įrenginyje

Statant naują gyvenamąjį namą ar jį renovuojant, įrenginėjant komercinio pobūdžio patalpas – šilumos siurblys yra modernus ir protingas pasirinkimas!  

Šilumos siurbliai tausoja aplinką ir yra puikūs ekologinio tvarumo sprendimai. Su šiais įrenginiais Jūs išmaniai panaudosite laisvai prieinamus ir atsinaujinančius energijos šaltinius (žemė, oras bei vanduo). Taigi, tiek šildant, tiek vėsinant savo pastatus, tapsite nepriklausomi nuo iškastinio kuro ir jo kainų. 

Šilumos siurbliai turi išmaniąsias valdymo sistemas, kurias galima derinti ir su kitais atsinaujinančiais energijos šaltiniais, susieti su išmaniaisiais įrenginiais ir ūkinę patalpų priežiūrą paversti vienu malonumu.

Rekuperacija užtikrins šviežio oro gūsį Jūsų patalpose!

Gaivus ir šviežias oras patalpose yra būtinas norint išlaikyti gerą fizinę ir emocinę sveikatą. Kokybiškos bei patikimos įrangos dėka galima sukurti oro cirkuliaciją, kuri užtikrins tinkamą gaivaus oro kiekį. 

Pamirškite skersvėjus, pravirus langus (net ir šaltomis dienomis!), kuomet patalpoje yra daugiau žmonių ir pradeda stigti oro. Rekuperacijos įrengimas puikus sprendimas nuosaviems namams, biurams, gamykloms, sporto kompleksams, viešbučiams ir visoms kitoms patalpoms.

Nusprendus įsigyti rekuperacinę sistemą, būtina apgalvoti kokioje patalpoje bus montuojamas pats rekuperatorius (pagalbinės patalpos, garažas, katilinė, sandėliukas) ir ar pastato/ patalpos konstrukcijos leis sumontuoti ortakius. 

Vėdinimo įrenginiai turi skirtingų tipų šilumokaičius, kurie gali būti priešpriešinių srautų, kitaip vadinami plokštelinio tipo arba  rotaciniai. Renkantis įrenginį reikėtų atkreipti dėmesį ir į energetinio efektyvumo klasę, šilumos grąžinimo koeficientą bei galimybę grąžinti drėgmę į patalpas. 

Projektavimas

Siūlome oro kondicionavimo, šildymo ir vėdinimo sistemų projektavimo paslaugas, kurias atlieka sertifikuoti specialistai. Paslaugos pranašumas – projektuojant atliekama konkretaus statinio analizė, todėl įranga, inžineriniai sprendimai ir patys smulkiausi įrengimo darbai yra pritaikomi pagal konkrečius poreikius ir statinio reikalavimus.

Susisiekite pasitarti!

Krepšelis

Krepšelis tuščias.